top of page

                                    PAGALBOS MOKINIUI SKYRIUS

Skyriuje dirbantys specialistai:

  • bendrabučio auklėtojai,
  • logopedai,
  • naktinės auklės,
  • mokinio padėjėjai,
  • psichologas asistentas,
  • socialinis pedagogas.
Skyriaus darbuotojai bendradarbiauja su mokykloje dirbančiais medikais
SKYRIAUS VEDĖJA
VAIVA SIUTILIENĖ
Vaiva (Copy).jpg

Darbo laikas

                           Pirmadienis                    Antradienis

                           8.00–13.30                      14.00–18.00   

                         16.30–18.00                                                                                                     

                           Trečiadienis                  Ketvirtadienis         

                           13.00–15.00                  13.00–15.00                                                                      

                                               

                                               Penktadienis

                                                11.30–12.30            

Kontaktai

Tel.: (8 347) 44 190

 

PAGALBOS MOKINIUI SKYRIAUS VEIKLOS KRYPTYS:

 

- Pagalbos mokiniui, mokinių saugumo ir lygių galimybių užtikrinimas.

- Bendrabučio grupių auklėtojų veiklos organizavimo koordinavimas ir veiklos priežiūros vertinimas bei patirties sklaida

- Sveikatos stiprinimo ir sveikos gyvensenos programų rengimas ir vykdymas.

- Prevencinės veiklos organizavimas, koordinavimas ir vadovavimas Vaiko gerovės komisijos veiklai.

- Neformalaus ugdymo, kaip tęstinio formaliojo ugdymo, turinio veiklos planavimas, koordinavimas ir vykdymas.

 

    PAGALBA TELEFONU VISOJE LIETUVOJE 

              Jaunimo linija                                                                                                Vaikų linija                      
                Budi savanoriai konsultantai                                                                       Budi savanoriai konsultantai, profesionalai                      
Tel. 8 800 28888                                                                                                 Tel. 116111
                Darbo laikas: I-V 16:00 - 07:00                                                                     Darbo laikas: I-VII 11:00 - 21:00        
                                           VI-VII visą parą

                                                                      Vilties linija
                                                                                  Budi profesionalai, savanoriai konsultantai
                                                                                  Tel. 8 800 60700
                                                                                  Darbo laikas: I-VII visą parą 

 

 RENGINIAI

 

VIRTUVĖJE KVEPĖJO AVIENA

Paskutinėmis rudens dienomis 3 grupės berniukus aplankė verslininkas Ramūnas su savo sūnumi Jonu, kurie susipažino su mokinių gyvenimo sąlygomis, jų laisvalaikiu, po to kartu su sūnumi ir berniukais paruošė gardžią vakarienę iš avienos. Po vakarienes pabendravę sutarėme kitą kartą susitikti sporto aikštelėje.

Auklėtojas Rytis Šležys

2023 lapkritis

 

UŽDUOČIŲ VIKTORINA

Kad neprailgtų greitai tamsėjantys lapkričio vakarai, 2 ir 3 grupės ugdytiniai drauge sudalyvavo užduočių viktorinoje „Mažiau – tvariau, arčiau – sveikiau“, skirtoje sveikos gyvensenos žinių tobulinimui. Vaikai užduotis atliko grupelėmis. Pirmoji užduotis – ūkininkų turgelis (karpiniai). Antroji užduotis „Obuolių spalvos“ buvo skirta piešimui, trečioji – pamąstymui: įvairūs nesudėtingi kryžiažodžiai, galvosūkiai ir minklės. Pabaigoje kiekviena grupė pristatė savo atliktus darbus, vyko aptarimas, kiekvienas ugdytinis galėjo išsakyti savo mintis ir įvertinti.

Auklėtoja Ilona Šidlauskienė

2023 lapkritis

 

SMAGURIŲ DIENOS „SKANUMĖLIS“

Štai ir baigėsi 2 bei 3 grupių vykdomas projektas „Bendrystės kodas A+I+I- 2/3“. Įvykdėme daug veiklų, kurių metu ne tik bendravome, keliavome, savo jėgas išbandėme individualiose bei komandinėse užduotyse, bet ir susipažinome su įdomiomis profesijomis, apie kurias galėjome ne tik išgirsti ar pamatyti, bet ir praktiškai išbandyti, darėme įvairius darbelius, įgijome naujų patirčių, relaksavomės.

Paskutinio projekto etapo metu auklėtojos mokė gaminti: Audra – spalvingas makaronų salotas, Ilona Š. – trijų rūšių užtepėles, o Ilona K. – įspūdingus želė desertus. Atsisėdę prie apvalaus stalo kartu su svečiais, vaišinomės ir aptarėme įsimintiniausias projekto akimirkas.

Auklėtoja Ilona Šidlauskienė

2023 lapkritis

 

ŠIURPIAI LINKSMAS VAKARĖLIS

Helovinas – visame pasaulyje žinoma ir švenčiama šventė. Lietuvoje dalis žmonių ją švenčia, dalis ignoruoja, tačiau švenčiantieji jau įprato pjaustyti moliūgus ir ruošti proginius skanėstus. Vienas tokių – karameliniai obuoliai. 2 grupės mergaitės, besiruošdamos kūrybiniam vakarėliui „Šiurpiai linksmas Helovinas“ gamino karamelinius obuolius, papuošė antrojo aukšto fojė Helovinui skirtais akcentais ir toliau „linksminosi“, krėsdamos šunybes, gamindamos sau kaukes, pasakodamos baisias istorijas. Vakarėlį auklėtinės užbaigė, žiūrėdamos aštraus siužeto filmą „Velnias visada šalia“.

Auklėtoja Ilona Šidlauskienė

2023 spalis

 

M. DAUKŠOS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE

Spalio vidury V1,V2 ir 1 grupių auklėtiniai kartu su auklėtojomis apsilankė M. Daukšos viešosios bibliotekos vaikų skyriuje. Visus pasitiko šilta ir graži bibliotekos aplinka, nuoširdžios ir svetingos bibliotekininkės. Vaikams buvo įdomu viskas – knygelių gausa ir išmanusis stalas, registratūra, žaidimai, pasakos. Jie noriai dalyvavo visose veiklose, įdėmiai klausėsi pasakų, susipažino su knygelių įvairove – nuo mažiausių iki didžiausių, erdvinių ir garsinių knygelių, o taip pat atliko įvairias užduotis. Laikas prabėgo greitai ir įdomiai. Vaikai tikisi apsilankyti šioje bibliotekoje dar kartą ir turiningai praleisti laiką.

Auklėtoja Ilona Pupkevičienė

2023 spalis

 

EDUKACIJA „VARGONAI – INSTRUMENTŲ KARALIUS“

Spalio 17 dieną 2 grupės mergaitės keliavo į Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčią, kurioje vyko instrumentų pažinimo edukacija „Vargonai – instrumentų karalius“. Jos metu susipažinome su svarbiausiomis vargonų dalimis: vamzdžiais, dumplėmis orui, registrais, klavišais ir kt.. Daug apie vargonus, bažnyčią, apeigas ir šventes papasakojo Aurimas Budrys.

Šventoriuje apžiūrėjome medinę varpinę ir tautodailininko V. Remeikos ąžuolinį koplytstulpį. Sužinojome daug... Ačiū Aurimui.

Auklėtoja Audra Bitvinskienė

2023 spalis

 

RAUDONĖS ISTORIJA IR LEGENDOS

Spalio 12 dieną 2 ir 3 grupės mokiniai aplankė Raudonės pilį (Jurbarko r.) su ją supančiais parkais, tvenkiniais, alėjomis. Mokiniai apžiūrėjo pilyje eksponuojamas parodas, lipo į 33.5 m aukščio bokštą, iš kurio pamatė nuostabų Nemuno panoramos grožį.

Nustebome, kai mus pasitiko dvaro ponios. Pasipuošę ponių pasiūlytais papuošalais, skrybėlaitėmis, pasiremdami ponų lazdomis, nusikėlėme į praeitį, tapome princesėmis, poniomis, ponais... Mergaites mokėsi gražiai nusilenkti.

Edukaciją „Siesta po Raudonės liepomis“ vedė mokytoja Elena Elzbergienė. Edukatorė įdomiai papasakojo Raudonės dvaro istoriją, supažindino su grafų tradicijomis ir papročiais. Išgirdome  garsią meilės istoriją, atkeliavusią iš Madeiros, kuri amžiams sujungė Madeirą ir Raudonę, bei nepaprastų legendų ir nutikimų apie vaiduoklius.

O kas siejo Kėdainius ir Raudonę? Tai škotų pirkliai, gabendavę prekes iki Raudondvario ir Nemunu plukdydavę į Karaliaučių. Tai buvo pavojinga, nes siautėjo plėšikai, bet glaudūs ryšiai su grafu Krištinu Kirštenšteinu padėdavo nuo jų apsiginti.

Mokinių atmintyje ilgam išliks Raudonės pilyje bei parke linksmai ir turiningai praleistas laikas.

Auklėtoja Audra Bitvinskienė

2023 spalis

 

MANO MIESTAS – KĖDAINIAI – IR AŠ JAME

Visą rugsėjo mėnesį 2 grupės mergaitės vykdė projekto „Bendrystės kodas A+I+I- 2/3“ IV etapą, skirtą aktyviai veiklai „Bendrauk lengviau“. Gerai pailsėjusios po vasaros atostogų ugdytinės su dideliu noru įsitraukė į šią veiklą: pramogavo Vytauto parke, dalyvavo išvykose po Kėdainių miestą ir jo apylinkes, rinko gražiausias vietas ir jose įsiamžino.

Kviečiame apsilankyti II a. C korpuso fojė ir iš arčiau pamatyti mergaičių parengtą mini nuotraukų galeriją „Mano miestas – Kėdainiai – ir aš jame“.

Auklėtoja Ilona Šidlauskienė

2023 spalis

 

KULINARINIS ŠOU ATIDARYTAS

Šiuos mokslo metus 3 grupės berniukai pradėjo tarptautiniu kulinarinio šou projektu. Mus aplankė ukrainietė Lena, kuri mokė gaminti nacionalinį valgį – „Ukrainietiškus barščius“ ir kepė bandeles su česnakais. Į gamybos procesą greitai įsitraukė aktyviausi – Danielius, Arvydas, Nikas, Erikas, o kiti akylai stebėjo, kaip vyko darbai. Kol maistas kepė ir virė, Lena papasakojo, iš kokio miesto atvyko, ką patyrė pirmosiomis karo dienomis, kaip prarado savo namus ir dėl ko dabar gyvena Kėdainiuose.

Kai valgiai buvo paruošti, ragavome skanius patiekalus, nepamiršdami ukrainietiškai padėkoti DEKUJA..

Auklėtojas  Rytis šležys

2023 rugsėjis

bottom of page