top of page

NAUJIENOS   

 

KĖDAINIŲ RAJONO  PROJEKTO

„GYVENK AKTYVIAI“

NEĮGALIŲJŲ BOČIOS VARŽYBOS 

 

Lapkričio 14 dieną mūsų mokyklos sporto salėje vyko Kėdainių rajono projekto „Gyvenk aktyviai“ neįgaliųjų bočios varžybos. Jose dalyvavo 8 komandos iš keturių Kėdainių savivaldybės įstaigų. Pasibaigus varžyboms, paaiškėjo, kad bočios žaidimo čempionais tapo Kėdainių r. paraplegikų asociacijos I komanda. Antrą vietą iškovojo Reabilitacijos klubo 2-oji, trečią - Reabilitacijos klubo 1-oji komandos.

Mūsų mokyklai atstovavo dvi komandos. Jos užėmė 7 ir 8 vietas.

Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais.

 

     Mokytojai Gintaras Čečkauskas, Rytis Šležys

                                                                    2023 lapkritis

LIETUVOS SOK 2023 M. ŽYMIOS NEGALIOS MOTORINIO AKTYVUMO ŽAIDYNĖS

Lapkričio 8 dieną Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje vyko Lietuvos specialiosios olimpiados žymios negalios motorinio aktyvumo žaidynės. Jose dalyvavo apie 150 atletų, kurie atstovavo 24 komandoms iš įvairių mokyklų ir pensionatų. Mūsų mokyklai atstovavo dvi komandos. Žaidynėse dalyviai varžėsi trylikoje linksmųjų estafečių rungčių. Pasibaigus varžyboms, komandos buvo apdovanotos medaliais.

Žaidynes aplankė ir jas stebėjo Lietuvos respublikos prezidentas Gitanas Nausėda. Po žaidynių Lietuvos prezidentas įteikė padėkas Lietuvos specialiosios olimpiados rinktinės nariams, kurie dalyvavo Pasaulinėse specialiosios olimpiados olimpinėse žaidynėse Berlyne. Lietuvos SOK futbolo rinktinėje buvo du mūsų mokyklos auklėtiniai: Matas Šulys ir Irmantas Ožalas. Rinktinę ruošė Rytis Šležys.

Mokytojai Gintaras Čečkauskas, Rytis Šležys

2023 lapkritis


MUZIKOS BŪRELIO „VARPELIS“  MOKINIAI – RESPUBLIKINIO MUZIKINIO-KŪRYBINIO  FESTIVALIO „AŠ GALIU 2023“ DALYVIAI

Saulėtą lapkričio 9 rytą mūsų mokyklos muzikos būrelio „Varpelis“ mokiniai vyko į Kauno Jono Laužiko mokyklą dalyvauti respublikiniame muzikiniame-kūrybiniame  festivalyje  „Aš galiu 2023“

Vaikai dalyvavo nuostabioje respublikinėje muzikos šventėje ir grįžo namo su šypsenomis veiduose, apdovanoti padėkos raštais, materialiomis dovanėlėmis, kupini džiugių įspūdžių, malonių patirčių. Mūsų mokiniai ne tik pasirodė su paruošta koncertine programa, bet ir praturtėjo dvasiškai, nes iš arti stebėjo, klausėsi ir kitų festivalio dalyvių koncertinių programų: įvairios ansamblinės sudėties instrumentinių ir vokalinių kūrinių, o festivalio dalyvių muzikos vadovai turėjo galimybę pasisemti kūrybiškumo idėjų. 

Dėkojame mokyklos vadovams ir mokytojams už suteiktą galimybę dalyvauti turtinančioje respublikinėje muzikos šventėje, valgyklos personalui už skanų „lauknešėlį“ ir vairuotojui Juozui už saugią kelionę.

 

                                         Mokytoja Ramunė Jurkienė

                                                                    2023 lapkritis

LIETUVOS SPECIALIOSIOS OLIMPIADOS KOMITETO 2023 M. SPECIALIŲJŲ MOKYKLŲ

FUTBOLO ČEMPIONATAS

Spalio 11 dieną Kėdainių miesto stadione vyko LSOK specialiųjų mokyklų futbolo čempionatas. Jame dalyvavo 120 atletų, kurie atstovavo vienuolikai vaikinų (7 x 7) ir aštuonioms merginų (3 x 3) komandoms iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Mūsų mokyklai atstovavo dvi vaikinų ir viena merginų komandos.

Pasibaigus finalinėms varžyboms, paaiškėjo, kad mūsų mokyklos komandoms puikiai sekėsi. Merginų grupėje mūsų mokyklos merginų komanda tapo A lygio čempionėmis. Vaikinų grupėje komandos „Kėdainių „Spindulio“ 1“ vaikinai B lygyje iškovojo antrąją vietą, o „Kėdainių „Spindulio“ 2“ vaikinai – C lygyje trečią vietą.

Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos medaliais.

Mokytojai Gintaras Čečkauskas, Rytis Šležys

2023 spalis

 

LSOK RUDENS KROSO VARŽYBOS KAZLŲ RŪDOJE

 

Rugsėjo 20 dieną Kazlų Rūdoje vyko Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto rudens kroso čempionatas, kuriame rungėsi 187 dalyviai. Mūsų mokyklai atstovavo dešimt mokinių. Pasibaigus varžyboms, paaiškėjo, kad penki mūsų mokyklos sportininkai užėmė prizines vietas. 500 m bėgime Ugnė Špokaitė (5–6 kl.) ir Aitvydas Danyla (7–8 kl.) iškovojo 3-čias vietas, Dinara Kochanauskaitė (9–10 kl. ir vyr.) – 1 vietą. 1000 m bėgime Ramūnas Kochanauskas (9–10 kl. ir vyr.) užėmė 1-ąją, o Matas Šulys (9–10 kl. ir vyr.) – 3 vietas. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais.

Palaikyti mūsų sportininkų vyko 8 specialiosios klasės mokiniai, kurie kartu su atletais po varžybų dalyvavo Europos judumo savaitės iššūkyje „Laisvė judėti”.

Po varžybų vaikščiojome Kazlų Rūdos parke, įveikėme gamtines kliūtis ir pakilios nuotaikos grįžome namo.

 

     Mokytojai Gintaras Čečkauskas, Rytis Šležys

                                                                    2023 rugsėjis

 GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDA LATVIJOJE

Rugpjūčio 7–11 dienomis Latvijoje, Daugpilio mieste vyko seminaras „Šiuolaikinio mokymosi proceso „Sportas ir sveikata“ užtikrinimas bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams ir integruotiems mokiniams, turintiems mokymosi sutrikimų“, kuris buvo skirtas kūno kultūros mokytojams, dirbantiems su  specialiųjų poreikių vaikais.

Seminare susipažinome su:

  • planų ir programų rengimo metodinėmis rekomendacijomis;

  • sporto terminologija anglų kalba;

  • koreguojamąja gimnastika;

  • savigynos pamokomis;

  • badmintono taisyklėmis, jo mokymo metodika, praktine veikla;

  • netradicinėmis sporto šakomis – mažuoju golfu, kroketu, jų pritaikymu mokiniams, turintiems specialiųjų poreikių.

Seminaro metu pasidalijome savo patirtimi ir pasisėmėme naujų idėjų.

Mokytojai Gintaras Čečkauskas, Rytis Šležys

2023 rugpjūtis

bottom of page